Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/15

W piątek 26 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Piękna pogoda pozwoliła aby uroczystość odbyła się na boisku szkolnym. Wspaniały dzień rozpoczął się pięknym i zarazem pouczającym przemówieniem naszego dyrektora prof Wojciecha Jasnosa. Po refleksjach grono pedagogiczne wręczyło uczniom nagrody książkowe za trud włożony w całoroczną naukę. Następnie wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas by odebrać swoje świadectwa. Tak oto zakończyliśmy miniony rok szkolny. Życzymy wszystkim udanych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

I Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Rosyjskiej

Dnia 11.06.2015r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Końskich odbył się I Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Rosyjskiej „Zaczarowane słowa”. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

• Szmit Żaneta (II c)
  • Zygała Daria (II c)
  • Patynowski Piotr (II e)

Daria Zygała uzyskała III miejsce w konkursie kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

W części artystycznej konkursu wystąpiła Daria Pol (II c). Opiekunem uczniów była p. Agnieszka Kozubska.