,,SPRZĄTAM ŚWIAT WOKÓŁ SIEBIE”

W ramach Akcji Sprzątania Świata uczniowie poszczególnych klas indywidualnie posprzątali ,,kawałek swojego świata” i uwiecznili efekty tych działań w postaci zdjęć, które ukazują posegregowane zebrane odpady oraz osobę je zbierającą. Każda klasa udokumentowała swoje aktywności w formie graficznej np. plakatu lub kolażu wykonanego ze zdjęć.
Spośród prac zostaną wyłonione najlepsze, ukazującego największą aktywność klasy.
Klasa, która zwycięży otrzyma nagrodę w postaci jednego dnia ,,bez pytania” a wszyscy
uczestnicy akcji otrzymali już dodatkowe punkty z zachowania oraz oceny z aktywności w ramach
przedmiotów przyrodniczych.
Dziękuję serdecznie wszystkim uczestnikom Akcji Sprzątanie Świata za zaangażowanie.
Marlena Bernacka – Pluta

„Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić”
W podziękowaniu za trudną pracę i wskazywanie właściwej drogi życzymy Państwo Profesorom dużo wytrwałości, sukcesów zawodowych, jak również uśmiechu każdego dnia…
Samorząd Szkolny I LO
Końskie, 14 października 2020

AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA 2020

W tym roku już po raz 27 Fundacja Nasza Ziemia będzie koordynować największą polską akcję ekologiczną: Sprzątanie świata – Polska, która przebiegać będzie pod hasłem:
Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję.
Tegoroczna akcja niewątpliwie różnić będzie się od poprzednich edycji z powodu pandemii Covid-19, pomimo to serdecznie zachęcamy zainteresowanych uczestników do udziału w akcji.
W RAMACH AKTYWNEGO UDZIAŁU SPOŁECZNOŚCI I LO W KOŃSKICH PRAGNĘ ZACHĘCIĆ MŁODZIEŻ DO CZYNNEGO UDZIAŁU W AKCJI SPRZĄTANIA ŚWIATA POD HASŁEM: „SPRZĄTAM ŚWIAT WOKÓŁ SIEBIE”

Szkolny koordynator akcji Marlena Bernacka- Pluta

Samorząd szkolny 2020/2021

Wraz z końcem roku szkolnego zakończyła się także kadencja poprzedniego samorządu szkolnego. Nowo wybrani przedstawiciele społeczności szkolnej obiecują dołożyć wszelkich starań, aby pomimo trudnej sytuacji epidemiologicznej przyjazna atmosfera, z której słynie nasza szkoła, została podtrzymana i rozwijana.