Dołączamy do bazy dawców szpiku kostnego

11 marca 2019 baza dawców szpiku kostnego fundacji DKSM Polska powiększyła się o kolejne 12 nazwisk uczniów klas maturalnych z naszej szkoły, którzy zarejestrowali się jako potencjalni dawcy szpiku kostnego. Koordynatorem akcji była Barbara Więcław, przedstawicielka fundacji DKSM.

Matematyczny sukces

Uczennica klasy II B Patrycja Pachuc zakwalifikowała się do III etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z matematyki. Finałowe zawody odbędą się 24 marca na AGH w Krakowie. Życzymy powodzenia (zwłaszcza, że rywalizuje z maturzystami).  Opiekun: Anna Młynarczyk

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dziś zginął tragicznie nasz wychowanek, kolega, przyjaciel Dawid Jakubowski.
Jest to dla nas wszystkich ogromny cios. Łączymy się w bólu i smutku z Jego najbliższymi.