Autor: , Dodany: 24 kwietnia 2024, Kategoria: Bez kategorii

Nasi uczniowie laureatami w Konkursie o Platynowy Indeks Politechniki Świętokrzyskiej

24 marca na Politechnice Świętokrzyskiej odbyła się uroczysta finałowa gala podczas której rozstrzygnięto konkurs „O Platynowy Indeks Politechniki Świętokrzyskiej”. Zespół z I Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Końskich w składzie Magdalena Salata, Wiktoria Skrobisz, Artur Rudalski i Jakub Kupis pod opieką Piotra Ciszka zajął pierwsze miejsce w kategorii Ekonomia i Zarządzanie.
Wspomniani uczniowie uzyskali tytuł laureata i mają zagwarantowane przyjęcie na studia z pominięciem tradycyjnego procesu rekrutacyjnego.
Oprócz tytułów uczestnicy otrzymali również atrakcyjne nagrody.
Udział w tym przedsięwzięciu był bardzo ciekawym doświadczeniem dla uczniów. Pozwolił rozwinąć zainteresowania, poszerzyć wiedzę z dziedziny statystyki, przetwarzania danych, nabrać umiejętności i doświadczenia w tworzeniu projektu, pracy w zespole czy prezentacji na szerokim forum publiczności.
Serdeczne gratulacje dla wszystkich.