Autor: , Dodany: 26 kwietnia 2024, Kategoria: Bez kategorii

III Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla uczniów klas I i II szkół ponadpodstawowych

Nasi uczniowie wzięli udział w III edycji Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas I i II organizowanego przez ŚCDN we współpracy z Kuratorium Oświaty w Kielcach, Katedrą Matematyki Uniwersytetu Jana Kochanowskiego i Oddziałem Kieleckim Polskiego Towarzystwa Matematycznego.
Do finału zakwalifikowali się dwaj uczniowie, uczący się matematyki na poziomie rozszerzonym: Adam Domagała z klasy 2B i Alan Pluta z klasy 1B. Ich nauczycielami matematyki są Anna Młynarczyk i Ewa Kuzak.
Etap wojewódzki odbędzie się 15 maja 2024 na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.
Życzymy powodzenia i liczymy na godne reprezentowanie szkoły w gronie finalistów.