Autor: , Dodany: 17 października 2022, Kategoria: Bez kategorii

KONKURS EKOLOGICZNY

W ramach aktywnego udziału społeczności I LO IM. KEN w Końskich w dniu 16.09.2022 młodzież
wraz z opiekunami wzięła udział w terenowej Akcji Sprzątania Świata.
Po zakończeniu akcji odpowiedzieliśmy na ogłoszony w portalu TKN Końskie ,,Konkurs ekologiczny” w naszym mieście, którego celem było zaangażowanie młodzieży i dzieci do aktywnego uczestnictwa w tej inicjatywie oraz ufundowanie serduszek na nakrętki dla najbardziej zaangażowanych szkół.
Opiekun Marlena Bernacka – Pluta dokonała zgłoszenia naszej szkoły do konkursu, poprzez napisanie informacji o naszej aktywności w tym dniu i przesłała w zgłoszeniu fotorelację z tego wydarzenia.
Po rozstrzygnięciu konkursu dostaliśmy wspaniałą wiadomość, że to właśnie nasze działania zostały docenione przez organizatorów konkursu pana Wojciecha Owczarka oraz pana Roberta Plecha. Osobiście dostarczyli nam piękną nagrodę w postaci czerwonego serca w dniu 07.10.2022.
Dziękujemy Panom serdecznie za docenienie naszych działań oraz zachęcamy młodzież do szybkiego zapełnienia serduszka.