Autor: , Dodany: 8 października 2022, Kategoria: Bez kategorii

Dotacja dla biblioteki I LO im. KEN w Końskich.

Z radością informujemy, że I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej
w Końskich otrzymało dofinansowanie w kwocie 12 000 zł w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” – Priorytet 3; Kierunek interwencji 3.2. „Zakup nowości wydawniczych oraz elementów wyposażenia do bibliotek szkolnych i pedagogicznych”.
W imieniu Dyrekcji, Nauczycieli i Uczniów serdecznie dziękujemy: „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0”, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Biblioteka Narodowa.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025.

Dofinansowanie to planujemy przeznaczyć przede wszystkim na zakup lektur i nowości wydawniczych. Dodatkowo zakupione zostaną niezbędne elementy wyposażenia biblioteki.