Autor: , Dodany: 10 czerwca 2022, Kategoria: Bez kategorii

Rozstrzygnięcie VII Powiatowego Konkursu Fotograficzno – Literackiego „Fotoinspiracje”

Z przyjemnością informujemy, że został rozstrzygnięty VII Powiatowy Konkurs Fotograficzno – Literacki „Fotoinspiracje” pod hasłem „Szumi las…Ma czas.” Opowieść zainspirowana naturą. Konkurs miał na celu popularyzację fotografii i różnych form literackich wśród uczniów klas 7 i 8
szkoły podstawowej, rozwijanie ich zainteresowań poznawczych oraz uzdolnień.
W VII edycji naszego konkursu pierwsze miejsce zajął Bartosz Lipnicki- Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Stadnickiej Woli.
Drugie miejsce przyznano: Lenie Ciszek, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Końskich oraz Aleksandrze Gil, Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudzie Malenieckiej.
Trzecie miejsce ex aequo zajęły: Natalia Biniek, Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudzie Malenieckiej oraz Nadia Am Ali, Zespół Placówek Oświatowych w Modliszewicach.
Wyróżnieni zostali również: Maja Czechowska (Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudzie Malenieckiej),
Maja Kwiecińska (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Końskich), Jakub Ołownia (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Stąporkowie), Marika Słowik (Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudzie Malenieckiej), Weronika Żurawska (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowarczowie).
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym oraz ich opiekunom!
Organizatorzy konkursu:
Sylwia Fidor