Autor: , Dodany: 6 czerwca 2022, Kategoria: Bez kategorii


Dzień Otwartych Drzwi w I LO

W miniony piątek, 3 czerwca br. w naszym liceum odbywał się Dzień Otwartych Drzwi skierowany do młodzieży klas ósmych szkół podstawowych. Nauczyciele zaprezentowali pełną ofertę edukacyjną naszej szkoły, a uczniowie zachęcali do wybory dalszej edukacji. W poszczególnych pracowniach kandydaci mogli wziąć udział w eksperymentach biologicznych, chemicznych, grach matematycznych, językowych, prezentacjach geograficznych i fizycznych.
Podczas dnia otwartego zainteresowani mogli też poczuć odrobinę znakomitej atmosfery panującej w szkole np. tańcząc wspólnie z licealistami na sali rekreacyjnej słynną belgijkę.
W sumie naszą szkołę odwiedziło w ten dzień ponad stu uczniów szkół podstawowych z całego powiatu.

Skip to content