Autor: , Dodany: 22 grudnia 2021, Kategoria: Bez kategorii


Życzenia świąteczne.

Szanowni Państwo Profesorowie, Rodzice, Uczniowie I LO im Komisji Edukacji Narodowej w Końskich
W ostatnich dniach starego roku chciałbym podzielić się z Państwem nadzieją, że ten nowy, którego oczekujemy, przyniesie więcej radości, pozwoli rozwikłać problemy, doda sił. Tych sił szczególnie nam wszystkim potrzeba, bo po miesiącach zdalnego nauczania jesteśmy pełni obaw i niepokojów. Słyszę o nich od rodziców, uczniów i nauczycieli, są one naturalne, bo ostatnie dwa lata doświadczyły nas wszystkich. Mam jednak przekonanie, że nasze rozmowy, mobilizacja i chęci przełożą się na wspólne sukcesy i zadowolenie, czego wszystkim gorąco życzę.
Szanowni Państwo, Uczniowie – nadchodzi kolejny rok w naszym życiu, oby był satysfakcjonujący, przyniósł radość i zadowolenie z życia osobistego i zawodowego.
Droga młodzieży – niech decyzje, które podejmiecie w 2022 roku przyniosą Wam zadowolenie, w pełni pomogą zrealizować plany i marzenia.
Koleżanki i koledzy – profesorki i profesorowie naszego liceum – życzę Wam zadowolenia z codziennej pracy i spełnienia w życiu prywatnym.
Szanowni Rodzice młodzieży uczącej się w ILO – niech towarzyszy Państwu duma i radość z sukcesów Waszych dzieci. Łączy nas wspólny cel i pamiętajmy o nim w kolejnym roku.
dyrektor Wojciech Jasnos
wicedyrektor Marzena Domagała

Skip to content