Autor: , Dodany: 14 stycznia 2022, Kategoria: Bez kategorii

Osiągnięcia w I semestrze

W I semestrze roku szkolnego 2021/22 nasi uczniowie wzięli udział w licznych konkursach i olimpiadach przedmiotowych. Nauczyciele przeprowadzili eliminacje szkolne. Po sprawdzeniu i weryfikacji prac przez organizatorów otrzymaliśmy potwierdzenia dalszego uczestnictwa naszych uczniów w etapach okręgowych. Poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje:

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

w II etapie -eliminacjach okręgowych brali udział: Julia Bajor kl. 3Cp i Martyna Bielecka kl. 3Cp,
opiekunka: pani Marlena Bernacka – Pluta

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Zofia Saik, uczennica kl. 3Dp zakwalifikowała się do etapu okręgowego.

Opiekunką jest pani Małgorzata Bijata

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Do etapu okręgowego zakwalifikowała się uczennica klasy 3Ag Aleksandra Wiatr,
opiekunką jest pani Mariola Domagała

Ogólnopolska Olimpiady O Diamentowy Indeks AGH z geografii

Do drugiego etapu tej olimpiady zakwalifikował się uczeń z kl. 3Bg – Piotr Wrona,

opiekunka: pani Dorota Pałgan

W Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego JERSZ Deutschfreund

Julia Rusiecka i Martyna Mrozik z kl I A zajęły czołowe miejsca w klasyfikacji wojewódzkiej.
Opiekunką była pani Danuta Zaborowska – Szymusik.

Ponadto odbyły się szkolne eliminacje XXXV Olimpiady Wiedzy Ekonomiczne oraz XVII Olimpiady Przedsiębiorczości.
W etapie szkolnym udział wzięli Paweł Dróżdż kl. 3Bg, Michał Pakuła kl. 3Ag, Martyna Konieczna 3Ap, opiekunem uczniów w obu olimpiadach był pan Paweł Fidos.

W szkolnych eliminacjach Olimpiady Języka Angielskiego udział wzięło 22 uczniów najwyższy wynik uzyskał Adrian Lamch z 3Dg, opiekun: Marta Pawłowska
Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Będziemy ich wspierać w przygotowaniach do kolejnych etapów. Zachęcamy Was do udziału w dalszych konkursach i olimpiadach.