Autor: , Dodany: 19 grudnia 2021, Kategoria: Bez kategorii

Stypendia Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2021/2022

Aleksandra Wiatr najwyższa średnia – 5,22 wśród uczniów klas ponadgimnazjalnych. Uczennica aktywnie udziela się w życiu szkoły – jest przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego.
Jakub Sobczyk najwyższa średnia w szkole – 5,43 wśród uczniów klas ponadpodstawowych. Jest uczniem osiągającym bardzo dobre i celujące wyniki w nauce. Rozwija swoje językowe zainteresowania, aktywnie uczestniczy w życiu  społeczności uczniowskiej.
Wiktoria Czyżewska jako pierwsza w historii I Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Końskich otrzymała stypendium Ministra Właściwego do Spraw Oświaty i Wychowania. Uczennica osiąga bardzo dobre wyniki w nauce, angażuje się w wszelkiego rodzaju akcje charytatywne i działania na terenie szkoły,  a jednocześnie uzyskuje wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym na szczeblu krajowym i międzynarodowym.
1 miejsce Mistrzostwa Polski (organizator Jakub Witkowski) Abu Dhabi Combat Club 2021, senior kobiety
1 miejsce Mistrzostwa Polski Oriental Rules (organizator Marek Jasiński) juniorów młodszych
1 miejsce Puchar Polski Amatorskiej Ligi MMA (stowarzyszenie Amatorska Liga MMA) w kategorii junior
1 miejsce Mistrzostwa Polski Amatorskiej Ligi MMA (stowarzyszenie Amatorska Liga MMA) w kategorii kadet
1 miejsce Mistrzostwa Polski Low Kick (organizator Marek Jasiński) w kategorii junior młodszy
1 miejsce Mistrzostwa Polski Amatorskiego MMA (ALMMA), Sochaczew w kategorii junior (organizator Sławomir Cypel)
1 miejsce Puchar Polski Amatorskiego MMA (ALMMA), Sochaczew w kategorii junior (organizator Sławomir Cypel)
wygrana na Gali Wirtuoz Lucy 7, kickboxing, Radoszyce w kategorii senior (organizator Miguel Santos)
1 miejsce Mistrzostwa Europy Amatorskiej Ligi MMA (stowarzyszenie Amatorska Liga MMA) Sochaczew w kategorii junior.

Wielkie brawa i gratulacje dla naszych najlepszych!