Autor: , Dodany: 18 grudnia 2020, Kategoria: Bez kategorii

Osiągnięcia naszych uczniów w I semestrze

Pomimo zdalnego trybu pracy i zmian organizacyjnych w terminarzach tegorocznych konkursów i olimpiad przedmiotowych nasi uczniowie przystąpili do rywalizacji z kilku przedmiotów:
1. Natalia Sobczyk wzięła udział w szkolnych eliminacjach XVI Olimpiady Przedsiębiorczości (opiekun p. Paweł Fidos)
2. Julia Szulc i Julia Bajor rywalizowały w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności (opiekun p. Marlena Bernacka- Pluta)
3. Adrian Lamch i Natalia Rożek przystąpili do etapu szkolnego Olimpiady Języka Angielskiego (opiekun M. Pawłowska)
4. Mateusz Majchrzak osiągnął najlepszy wynik spośród uczestników z naszej szkoły w Konkursie Fizycznym „LWIĄTKO” (opiekun p. Marzena Domagała)
Gratulujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w dodatkową pracę i życzymy dalszych sukcesów.