Autor: , Dodany: 21 grudnia 2020, Kategoria: Bez kategorii

RADOSNYCH ŚWIĄT

Szanowni Państwo Profesorowie, Drodzy Uczniowie.
Nieprzemijająca magia Świąt Bożego Narodzenia sprzyja temu, by w tych wyjątkowych dniach zdarzały się chwile, o których na co dzień można jedynie marzyć. Są to wydarzenia osobiste, dotyczące każdego człowieka i rodzinne obejmujące swoim zasięgiem wielu ludzi. Czasem trudno je wskazać jednoznacznie, wymienić, nazwać, często się je jedynie odczuwa. Pragnę dziś złożyć życzenia, byśmy Wszyscy znaleźli się pod wpływem Świąt i w związku z tą atmosferą, która przybliża nas do nich w każdej godzinie, poczuli odmienność tych dni. Niech zostanie zapomniane to, co nas wszystkich smuci i dzieli. Życzę odpoczynku, bo te minione miesiące zdalnej pracy wymagały ogromnego wysiłku nauczycieli, uczniów i rodziców. Życzę w imieniu własnym oraz wicedyrektora Piotra Ciszka zdrowia, poczucia dobrej energii płynącej z tego wyjątkowego rozświetlonego blaskiem choinek czasu. Niech ten okres wiedzie nas mądrze w nowy, lepszy 2021 rok.
dyrektor Wojciech Jasnos.