Autor: , Dodany: 12 grudnia 2019, Kategoria: Bez kategorii


Wielki finał w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej

Cóż to były emocje! 6 grudnia, w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej, uczniowie naszej szkoły zdobyli tytuł laureata w finale Turnieju Gry Planszowej „Czas na Start-up!”, podczas którego rywalizowali z 14 najlepszymi zespołami z pięciu województw Polski wschodniej. Turniej zorganizowany był w ramach akcji „Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość III”, której organizatorem jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.
Atmosfera rywalizacji udzielała się już od wejścia na salę, w której odbywał się turniej. Warto jednak zaznaczyć, iż był to duch zdrowej rywalizacji – w tym turnieju nie chodziło bowiem o zwycięstwo, ale o dobrą zabawę, a także kształtowanie postaw przedsiębiorczych i wzmacnianie umiejętności strategicznego myślenia, współpracy i szybkiego podejmowania decyzji. Uczniowie otrzymali nagrody o wartości 1 250 zł, a dzięki ich sukcesie i uczestnictwie w finale – nasza szkoła cieszy się nową tablicą interaktywną o wartości 3 500 zł.
Wartość nagród jest tym większa, że zostały one wręczone osobiście przez minister funduszy
i polityki regionalnej Małgorzatę Jarosińską-Jedynak.
Gratulujemy naszej drużynie, która dzielnie rywalizowała o ten tytuł. Opiekunem zespołu był pan Paweł Fidos.
Wierzymy, że to wyjątkowe wydarzenie to początek wielu sukcesów uczniów, który zdobytą wiedzę o przedsiębiorczości wykorzystają w przyszłości, być może jako właściciele nowych firm.

Skip to content