Autor: , Dodany: 11 grudnia 2019, Kategoria: Bez kategorii

Mikołaj po raz VIII dla każdego

Podczas charytatywnego koncertu 6 grudnia oraz podczas meczu charytatywnego zebraliśmy ponad 22 000 złotych! Środki trafią na rzecz zdolnej młodzieży ze szkoły w formie stypendiów, a także do tych nieco bardziej potrzebujących uczniów. Piątkowy koncert przyciągnął wielu przedsiębiorców, rodziców uczniów oraz mieszkańców, którzy chcieli włączyć się w akcję charytatywną. Powiat konecki reprezentował naczelnik oświaty Krzysztof Stachera. Wydarzenie krótkim przemówieniem rozpoczął Wojciech Jasnos, dyrektor I LO. Potem był koncert i licytacje. Na scenie wystąpiła uzdolniona młodzież naszej szkoły oraz gościnnie kilku młodych muzyków z II LO. Swój mini recital dał też nasz absolwent Michał Trojanowski, który niedawno zwyciężył w programie telewizyjnym: „Szansa na sukces”. Tradycyjnie licytacje prowadził ks. Krzysztof Sieczka, obecnie proboszcz parafii w Mroczkowie, a przez wiele lat katecheta w I LO. Wszystkie paczki charytatywnie zapakowała Ewa Makuch – sekretarz szkoły. Sam koncert przygotowały Joanna Stołowska i Joanna Swat. W trakcie wydarzenia młodzież prowadziła też kiermasz ciast i słodkości.
Wszystkim Sponsorom tegorocznego koncertu, a było ich prawie 100- przekazujemy serdeczne podziękowania.