Autor: , Dodany: 20 listopada 2019, Kategoria: Bez kategorii


„Czas na Start-up!”

Wielki finał turnieju gry planszowej „Czas na Start-up!”
Cóż to były za emocje! 18 listopada 2019 r. w Kielcach uczniowie naszej szkoły rywalizowali na etapie wojewódzkim Turnieju Gry Planszowej „Czas na Start-up!”. Rozgrywki odbywały się w ramach akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość III”, której organizatorem jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.
Wielkie emocje, wspaniała zabawa i zdrowa rywalizacja z wieloma drużynami z naszego województwa zakończyła się… WYGRANĄ! Z dumą informujemy, że nasza drużyna przeszła do kolejnego etapu, czyli finału, który odbędzie się już 6 grudnia 2019 r. w siedzibie Ministerstwa w Warszawie!
Wśród finalistów z terenu województwa świętokrzyskiego znalazły się drużyny z poniższych szkół:
1) I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Busko – Zdrój
2) III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Starachowicach
3) I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich
Wielki sukces i wspaniałe nagrody to wynik znalezienia się w gronie finalistów. Pomimo, iż uczniowie w finale powalczą o nagrodę główną z innymi drużynami z pięciu województw Polski wschodniej – już na tym etapie zdobyli wspaniałe nagrody dla siebie i dla naszej szkoły. Drużyna, która zwycięży w finale, otrzyma nagrody rzeczowe o wartości 1250,00 zł, zaś pozostali finaliści rozgrywek wojewódzkich – o wartości 800 zł. Dodatkowo, nasza szkoła otrzyma tablicę interaktywną o wartości 3 500 zł! Nie zapominajmy jednak, że poza nagrodami uczniowie wygrywają znacznie więcej! Udział w akcji pozwolił im bowiem zdobyć nową wiedzę z zakresu przedsiębiorczości, dowiedzieć się, jak Fundusze Europejskie wspierają młodych ludzi, a także poznać wiele nowych, ciekawych osób.
Wielki finał tuż, tuż. Trzymajmy zatem mocno kciuki za przygotowania i sukces podczas tego wydarzenia!

Skip to content