Autor: , Dodany: 27 września 2019, Kategoria: Bez kategorii

RAJD KOTÓW

W minioną środę, 25 września 2019 uczniowie klas pierwszych wzięli udział w tradycyjnym Rajdzie Kotów. Uczniowie wraz z wychowawcami i opiekunami zebrali się przy budynku szkoły, po czym nastąpił wymarsz w kierunku stadionu OSiR. Tam oczekiwali już przedstawiciele samorządu szkolnego, którzy zorganizowali młodszym kolegom ciekawe konkurencje. Na początku wszyscy zatańczyli słynną „belgijkę”. Każda klasa przygotowała swoje hasło i przedstawiła się wierszem lub piosenką. Uczniowie brali udział w konkurencjach zręcznościowych. Każda klasa wraz z wychowawcą zaprezentowała także wybrany utwór muzyczny i układ choreograficzny. Najwyżej ocenione zostały klasy I Dp oraz I Bg. Nagrodą dla nich będzie wybrany dzień bez pytania i sprawdzianów. Nie zabrakło także kiełbasek z grilla. Rajd zakończył się wspólnym posiłkiem i odtańczeniem „belgijki”.
W ten sposób szkolny samorząd przyjął uczniów klas pierwszych do grona społeczności szkolnej.