Autor: , Dodany: 24 listopada 2013, Kategoria: Bez kategorii

Pomoc potrzebna od zaraz !

Jak pewnie wielu z Was słyszało, czytało, w sobotę w Sierosławicach w domu rodzinnym wybuchł pożar. Prawdopodobnie nie pisalibyśmy na stronie internetowej szkoły o tym zdarzeniu, gdyby nie fakt, że było to mieszkanie jednej z uczennic naszej szkoły.

Jak można się domyślić, rodzinie 17-latki potrzebna jest teraz pilna pomoc, najlepiej finansowa, gdyż rodzina straciła dużą część swego dobytku. I tutaj pojawia się prośba do wszystkich – uczniów, nauczycieli – w miarę możliwości składajcie jakiekolwiek sumy pieniężne, gdyż otrzymana kwota na pewno pozwoli w jakimś stopniu odciążyć rodzinę z potężnych kosztów, jakie czekają ją w nadchodzącej przyszłości.

Od jutra, czyli od poniedziałku można składać pieniądze, prawdopodobnie, do Sebastiana Binkowskiego, który, będzie chodził po klasach i zbierał je do puszki.

Jednocześnie bardzo prosimy o udostępnianie tego wpisu gdzie tylko się da, aby dotarł on do jak największej liczby odbiorców i abyśmy szybko i efektywnie mogli pomóc naszej koleżance !

NUMER KONTA BANKOWEGO (ZNAJDUJE SIĘ RÓWNIEŻ W KOMENTARZU PONIŻEJ):

42 8494 0003 3001 0023 8520 0001 BS Końskie
Krzysztof Dziuba