Autor: , Dodany: 22 listopada 2013, Kategoria: Bez kategorii

Spotkanie z aktorką Aldoną Orman – absolwentką naszego liceum.

22 listopada 2013r. w I LO odbyło się spotkanie ze znaną aktorką filmową i teatralną Aldoną Orman, która jest absolwentką naszego liceum. Pani Aldona bardzo czule wspominała lata spędzone w murach naszej szkoły, podkreślając jej ogromny wpływ na dalsze sukcesy.

Bardzo chętnie odpowiadała na pytania uczniów, opowiadała o swojej karierze. Na propozycję uczniów odegrała z nimi spontanicznie wyreżyserowaną scenkę. Rozdawała autografy i z wielką sympatią fotografowała się z uczniami.
Pani Aldona powiedziała, że naszej szkole i nauczycielom wiele zawdzięcza, czuje ogromny sentyment i postara się odwiedzać nas jak najczęściej.
Pani Aldonie serdecznie dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie, a to spotkanie pozostanie nam na długo w pamięci.