Rozstrzygnięcie IX Powiatowego Konkursu Fotograficzno – Literackiego „Fotoinspiracje”

Z przyjemnością informujemy, że został rozstrzygnięty IX Powiatowy Konkurs Fotograficzno – Literacki „ Fotoinspiracje” pod hasłem: „ Magia ukryta w starych przedmiotach” zorganizowany przez I Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Końskich i objęty patronatem honorowym Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty w Kielcach.
Pragniemy nadmienić, że tegoroczni finaliści naszego konkursu uzyskają wpis na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej.
W IX edycji Powiatowego Konkursu Fotograficzno – Literackiego „Fotoinspiracje” jury przyznało:
I miejsce– Isabelle Bhatti, Zespół Placówek Oświatowych w Rogowie, opiekun Pani Anna Dzierzgwa,
II miejsce –Anna Dąbrowska, Zespół Placówek Oświatowych w Modliszewicach, opiekun Pani Aneta Kijewska,
III miejsce– Zuzanna Makuch, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Rudzie Malenieckiej, opiekun Pani Małgorzata Gil.
Wyróżnieni zostali również:
Weronika Zabłotny, Prywatna Szkoła Podstawowa w Końskich, opiekun Pani Beata Bąkowska,
Kamila Lewandowska, Zespół Placówek Oświatowych w Modliszewicach, opiekun Pani Aneta Kijewska,
Karol Tarasiński, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Rudzie Malenieckiej, opiekun Pani Małgorzata Gil.
Wszystkim nagrodzonym oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy!
Nadmieniamy, że w najbliższym czasie poinformujemy o terminie uroczystego wręczenia nagród.
Organizatorzy konkursu:
Sylwia Fidor