Autor: , Dodany: 23 kwietnia 2024, Kategoria: Bez kategorii


Sukces w 46 Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej

19 kwietnia 2024 roku w Starostwie Powiatowym w Końskich odbył się etap powiatowy 46 Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn.: „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Naszą szkołę reprezentowali Patrycja Dorotko – Darowska i Miłosz Jastrzębski. Zmagania składały się z dwóch części: testu jednokrotnego wyboru oraz pytań otwartych. Uczniowie naszej szkoły wykazali się wysokim poziomem wiedzy. W klasyfikacji szkół ponadpodstawowych I miejsce zajęła Patrycja Dorotko – Darowska, natomiast Miłosz Jastrzębski zajął miejsce III. Tym samym Patrycja zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 17 maja 2024 r. w Sichowie Dużym powiat staszowski. Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content