Autor: , Dodany: 16 marca 2024, Kategoria: Bez kategorii


Szkolny Konkurs Historyczno – Literacki „Ocal od zapomnienia Żołnierzy Wyklętych”

W naszym Liceum odbył się Szkolny Konkurs Historyczno – Literacki „Ocal od zapomnienia Żołnierzy Wyklętych”. Jego celem było upamiętnienie Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych oraz upowszechnianie wśród uczniów naszej szkoły wiedzy o żołnierzach Wojska Polskiego, którzy walczyli o niepodległość Polski po II wojnie światowej. Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja konkursowa w składzie: Mariusz Klocek, Sylwia Fidor, Ewa Młynarczyk-Wróbel, Renata Korabiewska.
Komisja konkursowa wyłoniła laureatów:
Kategoria: historia (test):
I miejsce – Martyna Kot kl. 1A
II miejsce – Anna Turalska kl. 1B, Patrycja Zawodnik kl. 4C
III miejsce – Wiktoria Zatora kl. 1A
Wyróżnienia: Wiktoria Dębowska kl. 4D, Julia Juszyńska kl. 1A, Piotr Marczak kl. 4A, Bartłomiej Młodawski kl. 3A
Kategoria: literatura (opowiadanie)
I miejsce – Jakub Nowak kl. 1A
II miejsce – Klaudia Dąbrowska kl. 1A
III miejsce – Amelia Majchrzak kl. 2D1
Uczestnikom Konkursu i ich opiekunom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content