Autor: , Dodany: 11 grudnia 2023, Kategoria: Bez kategorii


30 Turniej Grudniowy

W sobotę 9 grudnia w hali ZSP nr 1 w Końskich odbyły się grupowe mecze bardzo popularnego i znanego w Polsce kieleckiego Turnieju Grudniowego trójek piłkarskich. Piłkarskie trójki, czyli niezwykle dynamiczna odmiana futbolu, zdobyła wielu zwolenników.
Co roku w turnieju biorą udział reprezentanci różnych krajów oraz znane osobistości polskiej piłki nożnej. Po raz pierwszy w Końskich odbyły się mecze grupowe, w których udział wzięła nasza szkoła w kategorii OPEN (dorośli), a reprezentowali nas: Jakub Turalski 3A, Kacper Pakuła 4A, Filip Wasik 4B, Igor Wasik 4B, Kacper Siudak 4B, Kuba Kos -nauczyciel wychowania fizycznego.
Wyniki spotkań zakończyły się następująco:
I LO Końskie 3:2 Czarodzieje Końskie
I LO Końskie 1:2 ZSP 1 Końskie
I LO Końskie 6:0 Fanatics Starachowice
I LO Końskie 4:2 II LO Końskie
I LO Końskie 1:1 Absolutus Kielce
Po rozegraniu 5 meczów zajęliśmy III miejsce w grupie A i nasza szkoła awansowała do 2 rundy turnieju, który odbędzie się 20 – 21 grudnia w hali GOSiR Zagnańsk.
Gościem specjalnym był Marcin Robak -były reprezentant kraju oraz zawodnik takich klubów jak m.in. Widzew Łodź, Korona Kielce, Śląsk Wrocław, Lech Poznań, Konyaspor.
Dziękujemy za zaproszenie organizatorom czyli Panu Jarosławowi Masłowskiemu oraz Jarosławowi
Krukowi. Gratulujemy naszej dzielnej drużynie i trzymamy z Was kciuki!

Skip to content