Autor: , Dodany: 11 grudnia 2023, Kategoria: Bez kategorii

Native speaker w każdej szkole

Miło nam poinformować, że I Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Końskich uczestniczy w wyjątkowym programie Native speaker w każdej szkole, którego głównym celem jest przełamywanie barier językowych oraz eliminowanie obaw uczniów przed rozmową w języku angielskim. Program ten wzbogaca proces nauczania języka angielskiego poprzez interaktywne sesje online z osobami, dla których angielski jest językiem ojczystym.
W dniach 20 – 24.11.2023 wszyscy uczniowie naszej szkoły w ramach swoich lekcji języka angielskiego mogli uczestniczyć w takich bezpłatnych warsztatach online z nauczycielami z całego świata! Każdy uczeń miał możliwość konwersacji z native speakerem na temat m.in. swoich zainteresowań, jak również była to też okazja do bliższego poznania zwyczajów i kultury danego kraju. Uczniowie korzystając z tych zajęć mają również dostęp do różnorodnych materiałów wspierających naukę języka angielskiego takich jak nagrania, webinary na żywo.
Zajęcia te były ciekawą formą, wzbogacającą lekcje języka angielskiego.