Autor: , Dodany: 2 listopada 2023, Kategoria: Bez kategorii

DZIEŃ ANIOŁA

Dzień Anioła jest już od wielu lat wydarzeniem w naszej szkole, które odbywa się tuż przed 1 listopada. Podczas tego święta wszyscy nasi uczniowie ubierają się na biało, a w szkole panuje niezwykle radosna atmosfera. Nie brakuje tańców i integracji, ale ten dzień związany jest także z akcją charytatywną. We wtorek, 31 października uczniowie zaprezentowali słynną belgijkę, a na sali rekreacyjnej pojawiły się stoiska ze słodkościami. Pełen dochód z ich sprzedaży trafi na rzecz rehabilitacji Stasia Laurmana, naszego kolegi z klasy III B. Także w niedzielę 12 listopada od godziny 14.00 w sali Astoria przy ulicy Hubala w Końskich odbędzie się festyn charytatywny dla Stasia. Zapraszamy wszystkich do udziału.