Autor: , Dodany: 30 października 2023, Kategoria: Bez kategorii

Wycieczka do Warszawy

Dnia 24 października, uczniowie klas IA, IID oraz IID1 uczestniczyli w wycieczce do Warszawy, gdzie w Soho Art Center mieli szansę podziwiać niesamowitą wystawę twórczości Van Gogha i wielu innych wielkich artystów. Ten spektakularny pokaz w immersyjnej przestrzeni 360 zabrał wszystkich w niezapomnianą podróż po świecie impresjonizmu i postimpresjonizmu. Uczniowie podczas seansu mieli okazję zgłębić tajemnice największych malarzy, ich inspiracje, motywacje oraz ukryte w ich dziełach szczegóły.
Kolejnym punktem wycieczki było podziwianie warszawskiej panoramy z Tarasu Widokowego Pałacu Kultury.
Centrum handlowe Złote Tarasy było ostatnim przystankiem , gdzie uczniowie mogli odpocząć i zjeść posiłek przed drogą powrotną.
Wszyscy wrócili w znakomitym humorze, pełni wrażeń i nowej wiedzy! Organizatorami i opiekunami wycieczki byli wychowawcy klas: Ewa Młynarczyk- Wróbel, Dorota Pałgan, Sylwia Fidor oraz Pani Paulina Wydra.