Autor: , Dodany: 15 października 2023, Kategoria: Bez kategorii

Dzień Edukacji Narodowej

W środę, 11 października br. nasza społeczność uroczyście obchodziła Dzień Edukacji Narodowej. W tym roku jest to dla nas szczególny moment. Minęło właśnie 50 lat, odkąd I Liceum Ogólnokształcące w Końskich przyjęło jako swego patrona Komisję Edukacji Narodowej. W tak szczególnym dniu Pani Dyrektor Marlena Bernacka- Pluta podkreśliła znaczenie edukacji w życiu każdego człowieka i podziękowała wszystkim nauczycielom za ich pracę.
Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, którą przygotowali uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami Paniami Jolantą Dudą, Sylwią Fidor, Ewą Młynarczyk -Wróbel i Moniką Rakowską. Piękną oprawę muzyczną wybrała Pani Aneta Karbownik.
Na zakończenie spotkania samorząd szkolny i uczniowie w ciepłych słowach podziękowali swoim profesorom za trud, który wkładają w wychowywanie młodzieży.