Autor: , Dodany: 11 września 2023, Kategoria: Bez kategorii

Rajd integracyjny klas pierwszych

W piątek 8 września uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami wzięli udział w rajdzie integracyjnym. Wymarsz nastąpił z terenu szkoły do centrum, potem przez park miejski i ulicą Partyzantów do okolic Koczwary. Na tamtejszych terenach rekreacyjnych zorganizowany był wspólny grill. Następnie, zgodnie z tradycją szkoły, wszyscy zatańczyli „belgijkę”.
Nie zabrakło konkurencji sprawnościowych, a podczas przeciągania liny wielu emocji i dopingu publiczności. Zgodnie z zasadą „coś dla ciała i dla ducha” pierwszoklasiści mogli się także wykazać w teście wiedzy ogólnej.
Najwięcej punktów uzyskała klasa pierwsza C. Zwycięzcy mogą wybrać sobie dzień bez pytania i stawiania ocen.
Brawa dla wszystkich uczestników za zaangażowanie i pomysłowość.
To był super dzień, w którym mogliśmy się lepiej poznać, a sprzyjała temu także dobra pogoda.