Autor: , Dodany: 23 czerwca 2023, Kategoria: Bez kategorii


Finały Powiatowych Konkursów Fotograficzno – Literackich

19 czerwca w naszej szkole miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie dwóch konkursów :
VIII Powiatowego Konkursu Fotograficzno – Literackiego „Fotoinspiracje” pod hasłem „Tajemnice kwiatów i drzew” oraz VII Powiatowego Konkursu Literackiego pod hasłem „Niezwykłe opowieści o przyszłości…”.
Konkursy przeznaczone były dla uczniów 7 i 8 klas szkół podstawowych powiatu koneckiego i odbywały się pod honorowym patronatem Starosty Koneckiego. Jego organizatorkami były polonistki z naszej szkoły: Sylwia Fidor i Ewa Młynarczyk – Wróbel.
W VIII edycji Powiatowego Konkursu Fotograficzno – Literackiego „Fotoinspiracje” pierwsze miejsce
zajęła: Maja Kwiecińska reprezentująca Szkołę Podstawową nr 2 im. Stanisława Staszica w Końskich.
Wyróżnienie trafiło do Juli Bilskiej z Zespołu Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli.
Natomiast w VII edycji Powiatowego Konkursu Literackiego pierwsze miejsce ex aequo zajęły: Anna
Dąbrowska z Zespołu Placówek Oświatowych w Modliszewicach oraz Isabelle Bhatti z Zespółu
Placówek Oświatowych w Rogowie.
Wyróżnienia otrzymały: Maja Kamoda reprezentująca Zespół Placówek Oświatowych w Rogowie, Natalia Małecka ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Emilii Plater w Końskich, Anna Prus ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gowarczowie, Nadia Kot ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gowarczowie oraz Lena Tarasińska z Zespołu Placówek Oświatowych w Rogowie.
Zwycięzcom nagrody wręczali: starosta – Grzegorz Piec, członek zarządu – Jarosław Staciwa,
naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia -Krzysztof Stachera oraz dyrektor I LO w
Końskich – Piotr Ciszek.
Nagrodzonym uczniom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w
kolejnych edycjach konkursów.

Skip to content