Autor: , Dodany: 23 marca 2023, Kategoria: Bez kategorii


Zapraszamy ósmoklasistów

W dniu 20.03.2023 w naszym liceum gościliśmy uczniów Prywatnej Szkoły Podstawowej w Końskich. Uczniowie klasy ósmej mogli zapoznać się ofertą edukacyjną naszej szkoły, zwiedzili budynek oraz pracownie przedmiotowe.

Punktem specjalnym wizyty było uczestnictwo uczniów w żywej lekcji biologii, którą przeprowadziła nauczycielka Marlena Bernacka-Pluta wraz z uczniami klas IV realizującymi biologię na poziomie rozszerzonym. Zaproszeni ósmoklasiści byli zainteresowani naszą ofertą i chętnie uczestniczyli w ciekawych zajęciach z anatomii w zakresie preparatyki narządów wewnętrznych zwierząt.

Na zakończenie pobytu w naszej szkole uczniowie otrzymali gry planszowe o tematyce związanej z budową i rolą krwi.
Serdecznie zapraszamy uczniów innych szkół podstawowych do wizyty w naszym liceum.

Skip to content