Autor: , Dodany: 22 stycznia 2023, Kategoria: Bez kategorii


STUDNIÓWKA 2023

W sobotni wieczór, 21 stycznia 2023r. nasi czwartoklasiści na chwilę zapomnieli o obowiązkach i nauce. W sali „Markiz” odbyła się zabawa studniówkowa. Jak na szkołę z tradycjami przystało, rozpoczął ją polonez reprezentacyjny. Dwanaście par przedstawiło piękny układ choreograficzny polskiego tańca narodowego.

W części oficjalnej pan dyrektor Piotr Ciszek zwrócił uwagę na podniosłość i niepowtarzalność tego wieczoru. Obecny na uroczystości pan starosta Grzegorz Piec życzył maturzystom udanej zabawy i jak najlepszych wyników na egzaminach.

Głos zabrali także przedstawiciele rodziców i samorządu szkolnego, kierując podziękowania dla dyrekcji, wychowawców oraz nauczycieli za dotychczasową pracę, życzliwość i zrozumienie zarówno podczas nauki w szkole jak i zajęć zdalnych.

Po takich pięknych słowach przyszedł czas na taniec. Uczniowie wszystkich klas czwartych wyszli na parkiet, by w tradycyjnym polonezie rozpocząć bal studniówkowy.
Podczas wieczoru studniówkowego nie zabrakło także naszej szkolnej belgijki. Dobra zabawa na długo pozostanie w naszej pamięci.

Drodzy maturzyści, teraz przed Wami sto dni do egzaminów maturalnych. Będziemy Wam pomagać w przygotowaniach do pierwszego egzaminu w Waszym dorosłym życiu.

Skip to content