Autor: , Dodany: 10 września 2021, Kategoria: Bez kategorii


Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Po wakacyjnej przerwie spotykamy się w nowym roku szkolnym. Wszyscy cieszymy się z faktu, iż jest to nauka stacjonarna. Bezpośrednia obecność koleżanek i kolegów, codzienna pomoc wychowawców i nauczycieli daje Wam poczucie pewności i bezpieczeństwa. Powitaliśmy nowych uczniów naszego liceum, którzy rozpoczęli naukę w klasach pierwszych. Otoczmy ich życzliwością, pomagajmy w nowych realiach szkolnej społeczności.
Na początku roku szkolnego znaleźliśmy się dodatkowo w szczególnej sytuacji: lekcje tymczasowo, do zakończenia prac remontowych naszego budynku, odbywają się od godziny 15:00 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Końskich przy ulicy Staszica 1. Pozwala nam to na normalną realizację zajęć wynikających z planu. Po powrocie do naszej szkoły w dniu 20 września poinformujemy dokładnie o terminie spotkania z rodzicami uczniów klas pierwszych i zebrań klasowych.
Dyrektor Wojciech Jasnos,
Wicedyrektor Marzena Domagała

Skip to content