Autor: , Dodany: 8 kwietnia 2020, Kategoria: Bez kategorii

Drodzy Uczniowie!

Ostatnie tygodnie przyniosły nam wiele nieoczekiwanych sytuacji, których nie dało się przewidzieć i na które nie mogliśmy się wcześniej przygotować. Stanęliśmy przed zupełnie nowymi wyzwaniami. Odwołanie zajęć szkolnych mogło wywołać u Was w pierwszych chwilach uczucie radości. Jednak szybko wszyscy zdaliśmy sobie sprawę z powagi sytuacji. Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem nauki zdalnej wielu nauczycieli przystąpiło do takiej pracy w swoich grupach klasowych. Szybko porozumieli się z Wami za pomocą komunikatorów i Internetu. Wspólnie udało się ustalić sposoby prowadzenia nauki. W obecnej rzeczywistości wszyscy uczymy się funkcjonować na nowych zasadach. Jest to także czas wielkiej odpowiedzialności za siebie, nie tylko w wymiarze obowiązujących zakazów społecznych. Każdy z Was musi znaleźć w sobie wolę i dyscyplinę do codziennej pracy we własnym domu. To bardzo ważne, abyście teraz nie tracili kontaktu ze szkołą i zachowali ciągłość nauki, aby możliwe było powtarzanie poznanych wcześniej wiadomości i przyswajanie nowych. Bądźcie z nami online.
Przed nami Wielkanoc i krótka przerwa w nauce. Przesyłamy Wam i Waszym Rodzicom życzenia świąteczne. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli się spotkać w szkole.
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne I LO