Autor: , Dodany: 10 marca 2020, Kategoria: Bez kategorii

Nasi utalentowani sportowcy

W bieżącym roku szkolnym mamy reprezentację w karate i kickboxingu:
Wiktoria Czyżewska triumfowała w roku 2019 w kilku formułach w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu oraz w MMA. Wiktoria jest reprezentantką kadry narodowej w kickboxingu oraz MMA. Obecnie przygotowuje się do udziału w Mistrzostwach Europy MMA, które odbędą się w czerwcu tego roku w Rzymie.
Oliwia Małecka wygrała w 2019 roku Mistrzostwa Polski PZK juniorów młodszych, uzyskując tytuł najlepszej zawodniczki wśród juniorek, zdobyła I miejsce w Pucharze Polski, a w lutym br. wygrała Międzynarodowy Turniej Kyokushin Open w kategorii do 60 kg w Bergen/ Norwegia.
Filip Nowocień to także wielokrotny zwycięzca w Turnieju Karate o Puchar Prezydenta Miasta Katowice, Kokoro Cup w Warszawie oraz Norway Cup w Bergen- gdzie w lutym br. zdobył I miejsce oraz wyróżnienie za najlepsze nokauty.
Cieszymy się z Waszych dotychczasowych osiągnięć i wierzymy, że stać Was na więcej!