Autor: , Dodany: 25 czerwca 2019, Kategoria: Bez kategorii

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

W środę, 19 czerwca 2019 o godzinie 9:00 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Pan dyrektor Wojciech Jasnos przypomniał wydarzenia roku szkolnego. Uczniowie, którzy osiągnęli najwyższą średnią, zostali wyróżnieni w konkursach i olimpiadach, zawodach sportowych, zaangażowani w pracę na rzecz samorządu szkolnego otrzymali nagrody książkowe i dyplomy. Na zakończenie dyrektorzy i przewodnicząca komitetu rodzicielskiego podziękowali wszystkim nauczycielom za pracę, a uczniom za aktywność i wyniki w nauce oraz złożyli życzenia miłych wakacji i bezpiecznego wypoczynku. Wychowawcy rozdali świadectwa w klasach.
Poniżej lista uczniów ze średnią 4,75 i więcej:
Klasa I A: Dobrowolski Wiktor, Domagała Małgorzata, Dziuba Zuzanna, Kamińska Wiktoria, Kania Patryk, Mariańczyk Mikołaj, Młodzińska Aleksandra, Rogowski Kamil.
Klasa I B: Fabicka-Krakowiak Katarzyna, Jakubowska Alicja, Janikiewicz Jakub, Knez Dominik, Kuśmierczyk Emilia, Łuszczyńska Nadia, Młynarczyk Marta, Nowak Katarzyna, Owczarek Michał, Spiżewska Weronika, Stefańczyk Magdalena, Zroślak Martyna.
Klasa I C: Banaszczyk Anna, Cedro Ida, Dołowska Karolina, Góral Maria, Góralska Wiktoria, Jarosz Marta, Jasnos Julia, Kalinowski Kacper, Kamińska Klaudia, Kania Anita, Konecka Wiktoria, Kowalska Izabela, Ludwikowski Jakub, Młynarczyk Monika, Pakuła Dominik, Perlak Wiktoria, Sierszyńska Weronika, Szemberg Alicja, Szustak Małgorzata, Walasik Julia, Wąsik Julia, Wężykowska Martyna, Włodarczyk Aleksandra.
Klasa II A: Brandeburg Jakub, Domagała Paulina, Sapieja Weronika, Woldańska Alicja,
Klasa II B: Burakowski Maciej, Pachuc Patrycja, Ślifierski Michał.
Klasa II C: Baran Karolina, Brot Wiktoria, Cieślak Joanna, Skibińska Agnieszka.
Klasa II C1: Gąszcz Paulina, Górecka Wiktoria, Kuleta Weronika, Maleszak Weronika, Owczarek Aleksandra, Zamachowska Aleksandra.
Klasa II E Bubel Justyna, Cygan Adam, Kasielska Julia, Kowalczyk Alicja, Małecka Karolina, Milczarek Julia, Rurarz Zuzanna, Tusińska Maria, Zganiacz Dominika
Gratulujemy wszystkim i dołączamy życzenia miłych wakacji.