Autor: , Dodany: 28 listopada 2018, Kategoria: Bez kategorii


XII Powiatowy Przegląd Piosenki Anglojęzycznej

28 XI 2018 odbył się w naszej szkole XII Powiatowy Przegląd Piosenki Anglojęzycznej . 24 uczestników reprezentujących szkoły podstawowe i ponadpodstawowe powiatu koneckiego zaprezentowało swoje umiejętności wokalne i językowe. W kategorii szkół podstawowych i klas gimnazjalnych zwyciężyła Natalia Zielińska, reprezentująca Szkołę Podstawową w Rudzie Malenieckiej, drugie miejsce zajęła Jadwiga Kołodziej ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Końskich, a trzecie Katarzyna Cuper z Zespołu Placówek Oświatowych w Rogowie.
W kategorii szkół ponadpodstawowych zwyciężyła uczennica naszej szkoły Patrycja Dukat , która zaśpiewała „I can’t make you love me”. II miejsce zdobyła Julia Pałgan z I LO („The power of love”), a trzecie duet ze Starego : Wiktoria i Paulina Karbownik („Sorry”).
Jury wyróżniło także Alicję Woldańską za wykonanie piosenki „Russian Roulette”. Statuetki i dyplomy wręczył nagrodzonym uczniom, reprezentujący Starostwo Koneckie, Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia, Pan Krzysztof Stachera. Dziękujemy wszystkim uczestnikom ich opiekunom, wspaniałej publiczności I LO, oraz Staroście Koneckiemu za patronat honorowy i ufundowanie nagród.
Organizatorki Przeglądu Piosenki Anglojęzycznej – Małgorzata Boś i Agnieszka Dorobek.
Skip to content