Autor: , Dodany: 15 grudnia 2017, Kategoria: Bez kategorii


XI Powiatowy Przegląd Piosenki Anglojęzycznej Końskie 2017

14 grudnia 2017 roku w Miejskim Domu Kultury w Końskich odbył się XI Powiatowy Przegląd Piosenki Anglojęzycznej, organizowany przez naszą szkołę. W kategorii szkół gimnazjalnych pierwsze miejsce wyśpiewała sobie Żaneta Słowik z Publicznego Gimnazjum w Rudzie Malenieckej, drugie zdobyła Alicja Burbeluk z Gimnazjum w Gowarczowie, a trzecie Paulina Karbownik z Gimnazjum w Stadnickiej Woli. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych ‚ pozamiatali’ nasi artyści.
‚ Brazową nutkę’ i trzecie miejsce zdobyła Patrycja Dukat z klasy Ia , magicznym wykonaniem piosenki ‚ Runin’, Beyonce. ‚ Srebrną’ nutkę i drugie miejsce przypadło niezwykłemu duetowi : Wiktorii Karbownik (IIa) i Izabeli Popiel (IIIb) – piękny wokal Wiktorii cudownie współgrał ze skrzypcowym akompaniamentem Izy. ‚Złotą nutkę’ i pierwsze miejsce zdobyła natomiast Julia Pałgan z klasy Ia mistrzowskim wykonaniem piosenki ‚I have nothing’ Witney Huston.
Miejsc na podium jest niestety tylko trzy ale wszyscy artyści a raczej artystki reprezentujące w tym roku naszą szkołę były fantastyczne : Alicja Woldańska (1a), Natalia Gawryś (1c), Dominika Jakubowska (1a),Magdalena Rut (3c) i Maria Markiewicz (IIc) Przegląd Piosenki odbywa się jak co roku pod honorowym patronatem Starosty Koneckiego, dlatego nagrody i dyplomy wręczył zwyciężczyniom w imieniu starosty Naczelnik wydziału Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia Pan Krzysztof Stachera.
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy naszym uczniom za mega super reprezentowanie naszej szkoły. Małgorzata Boś i Agnieszka Dorobek