Autor: , Dodany: 9 grudnia 2017, Kategoria: Bez kategorii


Warsztaty fotograficzne

Dnia 29.11.2017 r odbyło się w naszej szkole ciekawe oraz inspirujące spotkanie z Panem Wiesławem Turno. Miało ono na calu obycie pewnego rodzaju warsztatów z młodzieżą I LO w Końskich. Dotyczyły one szlachetnej techniki fotografowania tzw. gumą. Uczniowie poznali aspekty tej techniki pod względem teoretycznym oraz praktycznym, ale nie brakowało dobrej zabawy, uśmiechu oraz swobodnej rozmowy! Warto wspomnieć o tym, że spotkanie było filmowane, a materiały mogą posłużyć do filmu dokumentalnego, który ma opowiadać o Panu Wiesławie Turno. Całość filmował Pan Brunon Szczepański, który bierze udział np. w produkcji zdjęć do popularnego serialu „Na Wspólnej”. Chodziło także o to, aby zainspirować młodzież naszej szkoły oraz aby rozwijali się także pod innym aspektami niż tylko nauka. Uczniowie jak i Panowie prowadzący spotkanie po zakończeniu byli radośni i pełni nowych doświadczeń. Dziękujemy uczniom jak i Panom, którzy prowadzili spotkanie!
kliknij aby zobaczyć