Autor: , Dodany: 2 maja 2017, Kategoria: Bez kategorii

Zakończenie roku szkolnego w klasach trzecich

W piątek, 28. 04. 2017 uczniowie klas trzecich ukończyli naukę w naszym liceum. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 12:00. Po wprowadzeniu sztandaru dyrektor Wojciech Jasnos powitał wszystkich gości, wśród nich wicestarostę Andrzeja Lenarta, nauczycieli, rodziców i uczniów klas III. W części artystycznej dominowały wspomnienia: te utrwalone na zdjęciach i wyśpiewane między innymi przez Michała Trojanowskiego, który przypominał. że „ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy”. Dyrektor wraz z wicestarostą wręczyli tradycyjne nagrody dla Złotych Absolwentów oraz dyplomy dla ich Rodziców. W tym roku tytuł Złotego Absolwenta otrzymali: Alicja Bubel, Krzysztof Kończak, Kamil Smołuch, Klaudia Adach, Weronika Jaruga, Anna Szczygieł, Marta Łosiak, Karolina Ciupa, Wojciech Polak i Karolina Zygnmunt.
Następnie wyróżnieni i nagrodzeni zostali uczniowie, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce, uczestniczyli w konkursach i olimpiadach przedmiotowych, zawodach sportowych, angażowali się w różne akcje społeczne.
Ten wyjątkowy, ostatni dzień pobytu w szkole zakończył się spotkaniem z wychowawcami w klasach.
Drodzy Maturzyści! Trzymamy za Was kciuki i życzymy pomyślności na egzaminach!!!