Autor: , Dodany: 3 grudnia 2016, Kategoria: Bez kategorii

Warsztaty dziennikarskie w I LO

W dniu 25.11.2016 w I LO w Końskich uczniowie klasy I A (profil prawno-dziennikarski) mogli ponownie uczestniczyć w warsztatowym spotkaniu z cyklu ,, ABC MŁODEGO DZIENNIKARZA’’.
Poprowadził je dobrze znany, sympatyczny student dziennikarstwa na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, redaktor portalu internetowego, magazynu # Kulturalnie oraz absolwent naszej szkoły Wojciech Bryk. Tym razem uczniowie musieli się zmierzyć z zadaniem napisania opowiadania na dowolny temat. Podjęte działania miały na celu wyćwiczyć umiejętność kreatywnego pisania u przyszłych dziennikarzy. Biorąc pod uwagę bardzo pomysłowe ćwiczenia i miłą atmosferę można z pewnością powiedzieć, że warsztaty były udane.

SONY DSC SONY DSC