Autor: , Dodany: 2 grudnia 2016, Kategoria: Bez kategorii


Zaproszenie na koncert charytatywny

plakat
Serdecznie zapraszamy na piąty koncert charytatywny, który odbędzie się w dniu 9. grudnia od godziny 17:00 w I LO im. KEN przy ul. kpt. Stoińskiego 4.
Podczas koncertu odbędą się występy utalentowanych muzycznie uczniów naszego liceum oraz liczne licytacje, które poprowadzi ksiądz Krzysztof Sieczka. Dochód przeznaczony jest dla uczniów I LO, których rodziny znajdują się w trudnej sytuacji materialnej.
W tym roku pod młotek pójdą: pobyt na Teneryfie w dogodnym dla zwycięzcy terminie, vouchery do gabinetów kosmetycznych, koneckich restauracji oraz na siłownię, pamiątki z podróży Marzeny Kądzieli, liczne książki z autografami: Jana Meli, Ani Starmach, płyty z autografami Elwiry Sibigi, zespołu Enej, Piotra Salaty, kubki z autografami, zestawy dla prawdziwych mężczyzn, idealne prezenty pod choinkę dla najmłodszych, przepiękne dekoracje świąteczne, obrazy, obrusy, ubrania i koszulki, piłki z autografami sportowców oraz wiele innych.
W imieniu Dyrekcji, całego grona pedagogicznego oraz uczniów zapraszają organizatorzy: nauczycielki Joanna Stołowska- Grzegorczyk, Anna Cholewińska, a w imieniu samorządu uczniowskiego Izabela Popiel i Łukasz Stępień.