Autor: , Dodany: 14 listopada 2016, Kategoria: Bez kategorii

Święto Niepodległości

Dnia 10. listopada 2016 w odświętnie udekorowanej sali rekreacyjnej młodzież naszej szkoły wraz z nauczycielami obejrzała montaż słowno -muzyczny: „Polsko! Nie jesteś Ty już niewolnicą!”, przygotowany z okazji 98 rocznicy odzyskania niepodległości. Wykonawcy słowem i piosenką przybliżyli drogę naszej ojczyzny do wolności. Wśród tekstów można było usłyszeć znane i zupełnie nowe wiersze i piosenki. Znakomici wykonawcy wprowadzili słuchaczy w nastrój zadumy i refleksji. Na koniec tradycyjnie złożono kwiaty pod tablicą upamiętniającą absolwentów szkoły, którzy oddali życie w obronie Ojczyzny. W montażu słowno-muzycznym wystąpili: Wiktoria Karbownik, Piotr Karlikowski, Wojciech Kołodziejczyk, Dawid Cichoń, Kinga Balińska, Katarzyna Lisowska, Mikołaj Pękacz, Szymon Maliborski, Daria Pabjańska, Joanna Pluta, Magdalena Rut, Maria Teper, Alicja Bubel, Karolina Zygmunt, Michał Trojanowski. Nad oprawą techniczną czuwał niezawodny Krzysztof Kończak. Akademia została przygotowana przez panie prof. Jolantę Dudę i Mariolę Domagałę.
dsc_0235dsc_0230