Autor: , Dodany: 1 listopada 2016, Kategoria: Bez kategorii


DZIEŃ ANIOŁA

W piątek 28. października uczniowie naszego liceum uczestniczyli już po raz drugi w pięknym przedsięwzięciu, które otrzymało nazwę „Dzień Anioła”. Anioły kojarzą się z pozytywnymi uczuciami, światłem i optymizmem. Dlatego każdy uczestnik zaprezentował się w białym stroju. Nie zabrakło także pięknych kostiumów aniołów, które roztaczały wokół dobrą energię. Samorząd szkolny wraz z księdzem Jackiem Maroszkiem zaproponowali nam wspólną zabawę połączoną ze zbiórką charytatywną na rzecz chorego Szymonka. Podczas tej akcji udało się zabrać kwotę 1 300 złotych, która została przekazana na jego leczenie. Należy podkreślić, ze ok. 60 uczniów naszej szkoły jest zaangażowanych w działalność wolontariatu. Zapewne nie była to jednorazowa akcja i będziemy mogli informować o następnych inicjatywach. kliknij tutaj, aby zobaczyć