Autor: , Dodany: 25 kwietnia 2016, Kategoria: Bez kategorii

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficzno-literackiego „Fotoinspiracje gimnazjlisty”

22 kwietnia bieżącego roku w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficzno-literackiego „Fotoinspiracje gimnazjlisty” oraz uroczyste rozdanie nagród. Część oficjalną połączono z występem artystycznym uczniów naszej szkoły, którzy przedstawili zabawny skecz oraz  zaśpiewali piosenki.

W II edycji konkursu fotograficzno-literackiego pod hasłem „Przedmiot tajemnicą okryty” pierwsze miejsce zajęła uczennica Gimnazjum nr 1 w Końskich-Michalina Duda.

Najciekawsza praca według internautów należy do Klaudii Kosmal uczennicy Gimnazjum im. Armii Krajowej w Stadnickiej Woli.

Wyróżnienia otrzymali również:

• Karolina Kozielska, Gimnazjum im. Armii Krajowej w Stadnickiej Woli
  • Sylwia Grubarek, Gimnazjum nr 2 w Końskich
  • Kacper Metrycki, I Publiczne Gimnazjum w Słupi
  • Julia Jasnos, Gimnazjum nr 2 w Końskich
  • Gabriela Ciszek, Gimnazjum nr 2 w Końskich
  • Aleksandra Zamachowska, Gimnazjum im. Armii Krajowej w Stadnickiej Woli
  • Magda Szymkiewicz, I Publiczne Gimnazjum w Słupi

Dyplomy uznania oraz drobne upominki otrzymali także inni uczestnicy konkursu (pełna lista nagrodzonych tutaj).

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz, przede wszystkim, rozwijania pasji!

ZAPRASZAMY DO „STAREGO”!!!

IMG_1059 IMG_1070 IMG_1072 IMG_1074 IMG_1082 IMG_1095 IMG_1101 IMG_1102 IMG_1103 IMG_1060 IMG_1166 IMG_1110 IMG_1116 IMG_1109