Autor: , Dodany: 28 kwietnia 2015, Kategoria: Bez kategorii

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Sprachdoktor – Łowcy Talentów Jersz

Z radością informujemy, że JAKUB PIETRUSIEWICZ oraz MARTA ŁOSIAK zostali LAUREATAMI w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE JĘZYKA NIEMIECKIEGO Sprachdoktor Łowcy Talentów JERSZ 2015
JAKUB PIETRUSIEWICZ (w kategorii klas III) zajął 1 miejsce w kraju, MARTA ŁOSIAK (w kategorii klas I) zajęła 3 miejsce w województwie świętokrzyskim oraz 13 miejsce w kraju. W pierwszej dziesiątce w klasyfikacji województwa świętokrzyskiego znaleźli się: Aleksandra Turalska i Krzysztof Kończak.

W kategorii klas II:
Mikołaj Sobczyk – 28. miejsce w kraju i 2. miejsce w województwie.

W kategorii klas III:
Kamila Sosnowska –27. miejsce w kraju i 3. miejsce w województwie.

W pierwszej dziesiątce w klasyfikacji województwa świętokrzyskiego znaleźli się także: Adrian Skawiński, Joanna Młynarczyk, Aleksandra Kamińska, Justyna Świtoń, Kinga Ostrowska i Klaudia Garłowska.

Opiekun: Renata Korabiewska
W konkursie Sprachdoktor 2015 uczestniczyło 5 383 uczniów z 280 szkół.
Zwycięzcy otrzymują w nagrodę Wakacyjny Obóz Talentów – o wartości 900 zł, a szkoła laureatów otrzyma w czerwcu 2015 wyróżnienie w postaci Certyfikatu Szkoły Łowców Talentów.
Serdecznie gratulujemy znakomitych wyników. Jesteśmy z Was bardzo dumni!