Autor: , Dodany: 31 lipca 2014, Kategoria: Bez kategorii

MATURA 2014 – nasze Liceum NAJLEPSZE w powiecie.

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łodzi podała wyniki matur w poszczególnych szkołach, a także w powiatach.
Najlepszą szkołą w powiecie koneckim zostało Nasze Liceum, które ma procentowo najwyższy średni wynik i najwyższe średnie procentowe ze wszystkich trzech przedmiotów obowiązkowych na poziomie podstawowym: z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. W koneckich szkołach wielu uczniów zdawało język niemiecki. Do rankingu wzięto język angielski, po doliczeniu języka niemieckiego kolejność się nie zmieniała.
W każdym z przedmiotów uczniowie naszego liceum okazali się najlepsi w powiecie. WIELKIE BRAWA.
czytaj więcej na Echu Dnia
Jesteśmy też jedyną szkołą z powiatu koneckiego, która znalazła się w TOP-20 najlepszych liceów w woj. świętokrzyskim.
ranking liceów woj. świętokrzyskiego