Autor: , Dodany: 17 kwietnia 2014, Kategoria: Bez kategorii

Świąteczna pomoc dla potrzebujących.

Przed Świętami Wielkanocnymi w I Liceum Ogólnokształcącym im. KEN w Końskich Komisja Socjalna przydzieliła dla 48 uczniów z rodzin najuboższych bony o wartości 75 złotych do zrealizowania w koneckim supermarkecie „Kaufland”. Pieniądze te zostały pozyskane z Balu Charytatywnego zorganizowanego w lokalu – „ASTORIA” oraz II Koncertu Charytatywnego zorganizowanego w naszej szkole. Obie te imprezy miały miejsce w bieżącym roku szkolnym.
Przed Świętami Bożego Narodzenia młodzież otrzymała również bony o wartości 170 złotych.
Ponadto 48 uczniów otrzymało żywnościowe paczki świąteczne z zawartością artykułów spożywczych długoterminowych, które ufundowali Pan Andrzej Kudłacz – właściciel lokalu „Astoria” oraz firma „Hydromel” w Końskich. Wszystkim, którzy ofiarowali choć najmniejszą sumę pieniędzy w celu pomocy uczniom najuboższym z naszej szkoły bardzo serdecznie dziękujemy. Licząc na dalszą współpracę życzymy wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych.