Autor: , Dodany: 15 kwietnia 2014, Kategoria: Bez kategorii

Sukces Muzyczny I Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Końskich

Dnia 09. 04. 2014 r. odbył się już IV Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej organizowany przez I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w  Starachowicach  pod patronatem Starosty Starachowic pana  Andrzeja Matyni. Podobnie jak w roku ubiegłym w konkursie  udział wzięli  uczniowie  ze  szkół  gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa   świętokrzyskiego. I LO im. KEN w Końskich reprezentowali tym razem Daria Pol (kl. I – I miejsce w kategorii j. angielski), Kamila Musiał (kl. II – II miejsce w  kategorii j. angielski oraz II miejsce w kategorii j. niemiecki), Weronika  Górecka (kl. III – I miejsce w kategorii j. niemiecki), Judyta Nowak (kl. II –III miejsce w kategorii j. angielski), Maria Gotkiewicz (kl. II uczestniczka w kategorii  j. angielski oraz j. włoski ), Paulina Plewa (kl. II uczestniczka w kategorii j. rosyjski ), Agata Grzegorczyk (kl. III uczestniczka w kategorii j. angielski oraz j. rosyjski) oraz akompaniatorzy Piotr Gierczyński (kl. II  akordeon) i Artur Serek  ( kl. III klawisze ). Uczniowie zdobyli aż 5 miejsc na ok. 50 uczestników konkursu  co jest niebywałym sukcesem nie tylko samych występujących, ale i ich opiekunów, nauczycieli w I LO: Agnieszki Wąsali, Renaty Korabiewskiej, Małgorzaty Boś.
Szkoła może być tym bardziej dumna, że również rok wcześniej w tym samym  konkursie uczestniczki zdobyły nagrody: Kamila Musiał ( I miejsce w kategorii j. angielski), Judyta Nowak ( I miejsce w kategorii j. niemiecki), Maria Gotkiewicz ( II miejsce w kategorii j. angielski ) oraz Agata Grzegorczyk ( III miejsce w kategorii j. rosyjski ).  Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, opiekunom i szkole.
I LO w Końskich znów najlepsze!