Autor: , Dodany: 13 grudnia 2013, Kategoria: Bez kategorii

„MIKOŁAJ DLA KAŻDEGO”

Aukcja przyniosła ponad 6200 złotych. Za ciasta, ozdoby świąteczne i biżuterię goście zapłacili 600 złotych. Gdy do tego dodamy 5400 złotych z balu, otrzymamy już pokaźną kwotę, którą przeznaczymy na pomoc dla najuboższych uczniów.

Już po raz drugi zorganizowaliśmy świetną zabawę, której cel – zebranie pieniędzy na pomoc niezamożnym kolegom – został w pełni osiągnięty. Koncert charytatywny „Mikołaj dla każdego” odbył się w miniony piątek w szkolnej sali rekreacyjnej z udziałem hojnych gości.
UZDOLNIENI UCZNIOWIE I ICH GOŚCIE
Koncert brawurowo prowadzili Marta Śliwińska i Piotr Patynowski, a na scenie prezentowali się nie tylko uzdolnieni uczniowie jak między innymi Daria Pol, Paulina Plewa, Kamila Musiał czy Bartek Sorn, ale i goście spoza szkoły jak: Paulina Tarasińska, Maciej Lisowski, Konrad Kamizela, Jan Salata, Marcin Wróbel. Wszyscy gromko oklaskiwani przez publiczność. W mniejszej sali można było za drobne datki skosztować ciast, jakie przygotowały uczennice i ich mamy, kupić ręcznie zrobione ozdoby świąteczne i biżuterię.
AUKCJA PEŁNA EMOCJI
Największe emocje wzbudziła aukcja prac ofiarowanych przez przyjaciół szkoły, którą prowadził ksiądz Krzysztof Sieczka. Czegóż tam nie było! Koszulki kieleckich i koneckich sportowców, filiżanki z podpisami absolwentki szkoły aktorki Aldony Orman, biżuteria, paczki słodyczy, książki, płyty i plakaty artystów z ich autografami, papirusy z Egiptu, a nawet torba mnicha z Birmy razem z tradycyjną birmańską koszulką.